Головна / Публікації / Студентам розповіли, як просуватимуть регіональний туристичний продукт на Волині

11 жовтня у рамках тижня географічного факультету була проведена зустріч студентів та викладачів із випускником нашого факультету, завідувачем сектору туризму в департаменті інфраструктури та туризму Волинської ОДА Ольшевським Станіславом. На зустрічі піднімалась тема просування регіонального туристичного продукту.

Станіслав представив кілька різноманітних презентації із цієї тематики, а саме туристичного потенціалу області, просуванню туристичного продукту і логотипу Волинської області.

Були розглянуті основні напрями розвитку області, висвітлені у «Програмі розвитку туризму та рекреації у Волинській області на 20162020 рр.». Велика увага приділялась електронному туристичному ресурсу «Волинь унікальна». Студенти і викладачі мали можливість ознайомитися з етапами розробки логотипу, його основними елементами, варіантами, шрифтом, ідейністю.

Студенти й викладачі географічного факультети мали змогу поставити актуальні питання, серед яких: програма «Курорт Шацьк»; туристичні заходи, передбачені найближчим часом в області; питання, що стосувались мобільного додатку, а також можливості студентської практики в Департаменті.

Зустріч завершилась гучними оплесками та загальним селфі усіх присутніх.

Алла ПОТАПОВА,

заступник декана з виховної роботи географічного факультету

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Жовтень 20, 2017Час: 01:02:05Онлайн: 0