Головна / Публікації / Студентам-історикам провели профорієнтаційний семінар

Студентам-історикам провели профорієнтаційний семінар

17 березня 2017 року в рамках співпраці профконсультанта відділу молодіжної політики та соціальної роботи Тетяни Кулик із Ківерцівським міським центром зайнятості відбулася зустріч координатора Навчального центру «IDEA» (ГО «Волинські перспективи») Наталії Литвиної та директора відокремленого підрозділу PH International Андрія Гайдамашка зі студентами історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Під час зустрічі молоді люди отримали інформацію про можливості для самореалізації, які вони можуть отримати, правильно використовуючи інтернет. Запрошені гості детально розповіли про інтернет-ресурси, які можуть бути корисними для розширення додаткової освіти молоді, участі їх у волонтерських програмах, тренінгах, дебатах і т.д.

Під час профорієнтаційного семінару молоді люди ознайомилися з особливостями та вимогами до складання конкурентноспроможного резюме, дізналися про секрети проходження співбесіди з їх майбутніми роботодавцями.

Після зустрічі студенти матимуть змогу звертатися за безкоштовними індивідуальними консультаціями до координатора Навчального центру «IDEA». Цей захід став можливим у рамках реалізації проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark».

Тетяна КУЛИК,

кандидат психологічних наук,

профконсультант відділу молодіжної політики та соціальної роботи

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

 

Дата: Квітень 23, 2018Час: 04:44:14Онлайн: 0