Головна / Публікації / Стажування в німецькому Бундестазі

Стажування в німецькому Бундестазі

З 1 березня по 31 липня 2018 року молоді українці матимуть змогу пройти п’ятимісячне стажування в німецькому Бундестазі в рамках програми «Міжнародна парламентська стипендія» (Internationales Parlaments-Stipendium).

«Міжнародна парламентська стипендія» передбачає стажування в офісах депутатів німецького Бундестагу в ролі помічників та одночасне навчання в одному з трьох провідних університетів Берліна (Берлінському вільному університеті, Берлінському університеті ім. Гумбольдта або Берлінському технічному університеті). Програма розрахована на претендентів віком до 30 років, які цікавляться політикою і прагнуть брати активну участь у суспільно-політичному житті своєї країни. Передумовами участі у програмі є наявність громадянства України, диплома про вищу освіту, а також дуже добре володіння німецькою мовою. Стажування триватиме з 1 березня по 31 липня 2018 року. Стипендіатам надається щомісячна стипендія в сумі 500 євро, безкоштовне проживання та медичне страхування, а також відшкодовуються витрати на подорож до та з Берліна.

Детальнішу інформацію, а також необхідні формуляри можна знайти на інтернет-сторінці німецького Бундестагу www.bundestag.de/ips. Кінцевий термін подання заявок на участь у програмі – 30 червня 2017 року.

З додатковими питаннями звертайтесь до відділу політики Посольства ФРН за телефоном: (044) 281 12 17.

Посольство Федеративної Республіки Німеччини

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

 

Дата: Червень 20, 2018Час: 08:42:06Онлайн: 0