Головна / Публікації / Розпочато прийом документів на здобуття другої вищої освіти

Розпочато прийом документів на здобуття другої вищої освіти

Навчально-науковий центр післядипломної освіти проводить підготовку бакалаврів на базі освітнього ступеня «Бакалавр», освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст».

Прийом на навчання здійснюється виключно за кошти фізичних та юридичних осіб згідно угоди, яка в установленому порядку укладається між Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки та замовником освітніх послуг.

Вступники особисто подають: заяву про вступ на обрану спеціальність, документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) ступінь (рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього; чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см; копію документа, що посвідчує особу (оргигінал мати при собі).

Прийом документів триває до 25 жовтня за адресою: просп. Волі, 13, каб. 101.

На 2017–2018 навчальний рік зарахування здійснюється за такими спеціальностями і на таких умовах:

Галузь знань

Спеціальність

Освітня програма

Вартість заочної форми навчання

(за  один  рік  в  грн.)

Термін навчання

на   заочній формі

Кваліфікація

Дошкільна освіта

вихователь дошкільних закладів

Початкова освіта

1 рік 10 місяців

вчитель початкової школи, організатор виховної роботи в початковій школі;

вчитель початкової школи з правом викладання англійської мови в початковій школі;

вчитель початкової школи з правом викладання інформатики в початковій школі.

Середня освіта

Українська мова та література. Світова література

1 рік 10 місяців

вчитель української мови, української та світової літератури

Середня освіта

Польська мова

2 роки 5 місяців

вчитель польської та англійської мов

05 Соціальні  та поведінкові науки

Психологія

1 рік 10 місяців

психолог в системі освіти та реабілітації

Адреса центру післядипломної освіти:  м. Луцьк, просп. Молоді, 8А, тел. (0332) 71-30-89.

Адреса приймальної комісії: м. Луцьк, просп. Волі, 13, каб 101, тел. (0332) 248431.

Ел. пошта: second-edu@eenu.edu.ua

Дата: Грудень 15, 2017Час: 11:22:02Онлайн: 0