Головна / Публікації / Представлення парку «Цуманська пуща» – у тижні географічного факультету

Представлення парку «Цуманська пуща» – у тижні географічного факультету

У рамках тижня географічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки 11 жовтня відбулася зустріч із працівниками Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща».

На захід завітали студенти 3-4 курсів та викладачі географічного факультету. Лекцію з використанням мультимедійних технологій відкрила випускниця географічного факультету, туристка і заступник начальника відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи КНПП «Цуманська пуща» Юлія Грицюк. Вона розповіла про парк, у якому працює, дала коротку характеристику його території, окреслила цілі та завдання, основні природні та історико-культурні цінності й те, як спеціальність «географ» може сприяти працевлаштуванню випускника, давала практичні поради студентам.

У зустрічі також узяв участь турист зі значним досвідом подорожей по Волині та Україні Павло Савчук, який працює начальником відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи КНПП «Цуманська пуща». Він розповів про власний досвід мандрівок і мотивував студентів до активних подорожей, також розповів про створення рекреаційної сфери у парку «Цуманська пуща», про туристичні ресурси, їхні проблеми, перспективи і про заходи, які організовували працівники парку.

Завершила захід Юлія, яка запросила відвідувати патріотичні табори, змагання, які відбуваються у Цуманській пущі, та закликала до співпраці між географами і працівниками парку, адже є багато можливостей для наукових досліджень у цій природоохоронній установі.

Запрошені подякували викладачам географічного факультету: Аллі Потаповій, Олені Міщенко, Василю Фесюку, декану Михайлу Мельнічуку і всім, хто сприяв, був присутній на зустрічі. Присутніх на зустрічі було близько 70 осіб.

Географічний факультет

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Грудень 15, 2017Час: 11:27:14Онлайн: 0