Головна / Публікації / Практика студентів-біологів у Литві

Практика студентів-біологів у Литві

Цього року другокурсники біологічного факультету спеціальності «Біологія» вперше взяли участь у міжнародній практиці, за домовленістю з Університетом Вітовта Великого (м. Каунас, Литва), а відбулася вона минулого місяця на базі «Tamosava».

Упродовж тижня студенти активно вивчали флору і фауну прилеглих територій, спостерігали за птахами. Окрім засвоєння нових знань і навичок, студенти не втрачали можливості повторити добре відомий матеріал. Одним із найцікавіших об’єктів практики студенти визнали Аукштадварівський регіональний парк (Aukstadvario regioninis parkas), який вразив масштабами, різноманітністю біологічних видів і неймовірною красою природи.

Приємною несподіванкою стали екскурсії у місто Каунас і столицю Литви – Вільнюс. Незважаючи на досить недовгий термін практики, студенти озброїлися новими знаннями і навичками. Подорож не обійшлася і без нових знайомств, приємних розмов на різні теми з новими друзями та безлічі нових вражень.

Юлія БОЯРИН,

студентка ІІ курсу біологічного факультету

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Грудень 14, 2017Час: 12:09:25Онлайн: 2