Головна / Публікації / Посольство Литовської Республіки в Україні запрошує студентів до участі в Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі

Посольство Литовської Республіки в Україні запрошує студентів до участі в Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі

Посольство Литви в Україні, яке наразі виконує функції контактного Посольства НАТО в Україні та Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки запрошують студентів із Волинського, Львівського і Рівненського регіонів взяти участь у Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі, який відбудеться 1214 листопада 2017 року у Луцьку (запрошення українськоюанглійською).

Форум буде присвячений питанням євроатлантичної безпеки та включатиме багато заходів.

День перший: студенти братимуть участь в інтерактивних дискусіях щодо зміни середовища глобальної безпеки, нових викликів у сучасному світі, теперішньої ролі НАТО, безпекової політики України та відносин НАТО  Україна.

День другий: студенти стануть діячами реальної політики у симуляції зустрічей в Північноатлантичній раді та/або Комісії НАТО  Україна, де вони ознайомляться з процесом прийняття рішень у НАТО.

Будь ласка, ознайомтесь з проектом програми Форуму тут

Звертаємо Вашу увагу, що організатори Форуму сплачують витрати за харчування для всіх студентів, а також проїзд та проживання для студентів, які не проживають у Луцьку.

Мови Форуму: англійська, російська, українська.

Заявки на участь у Форумі приймаються до 20 жовтня 2017 року включно.

Вимоги до студентів-учасників Форуму:

– добре знання англійської мови;
– зацікавленість питаннями міжнародних відносин, політики безпеки;
– місце навчання: Волинський, Львівський або Рівненський регіони.

Заявку для участі у Форумі можете заповнити тут.

Партнери Форуму: Представництво НАТО в Україні, Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді і спорту України.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті http://ua.mfa.lt/ua/ua/ або https://www.facebook.com/LTembassyUA

Відділ міжнародних зв'язків 

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело 

Дата: Червень 22, 2018Час: 08:09:41Онлайн: 1