Головна / Публікації / Педагоги взяли участь у соціально-інтеграційному проекті «Сонячні люди роблять сонячні справи»

30 листопада 2017 року студенти факультету педагогічної освіти та соціальної роботи спеціальності «Дошкільна освіта» разом зі старшим викладачем кафедри педагогіки Іриною Брушневською долучилися до проведення гала-концерту учасників соціально-інтеграційного проекту «Сонячні люди роблять сонячні справи».

Надзвичайно теплою та щирою видалася зустріч із дітками зі синдромом Дауна, які під керівництвом координатора проекту «Сонячні люди» Вікторії Колодяжної співали, танцювали, гралися з учасниками дійства. Неймовірна атмосфера любові та вдячності батьків цих діток захопила всіх присутніх у залі, змусила подивитися на особливих діток з відчуттями захоплення, гордості і поваги.

Залучення студентів до проведення подібного типу заходів є вже традиційним. Цьому передували відкриття фотовиставки «Сонячні діти» у Волинській обласній державній бібліотеці імені Олени Пчілки, знайомство з родинами «сонячних діток». Соціальна інтеграція дітей з особливими потребами повинна спонукати активну молодь до розуміння і сприяння реалізації їх можливостей.

Факультет педагогічної освіти та соціальної роботи

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Грудень 14, 2017Час: 12:14:36Онлайн: 1