Головна / Публікації / Павло Коробчук: «Займись собою – в труні мало місця духовному»

Павло Коробчук: «Займись собою – в труні мало місця духовному»

17 березня на факультеті філології та журналістики СНУ ім. Лесі Українки молодий український поет, публіцист і музикант Павло Коробчук презентував нову поетичну збірку «Хвоя».

У заповненій ущерть аудиторії зібралися студенти, викладачі та гості Лесиного вишу, аби послухати талановитого земляка, переможця двадцяти літературних слемів, учасника літературних акцій та фестивалів по всій Україні, а також у Берліні, Москві, Празі, Мінську, Кракові – Павла Коробчука.

Представив гостя декан факультету філології та журналістики Лесиного університету Юрій Громик.

 

 

 

Як розповів Павло, наразі триває презентаційний тур по Україні. Митець уже побував у Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Києві, Сумах, Харкові. Нині він у рідному Луцьку.

«Нову збірку “Хвоя” (“Видавництво Старого Лева”) формують три теми – війна, любов і мудрість – і це 99 віршів. У книжці зображений рояль із порожнім стільцем. Задумано це для того, аби читач, що прочитує книжку, стає сотим віршем і займає порожнє місце за роялем. Тільки тоді збірка є завершеною. Сама ж назва “Хвоя” втілює мудрість, ген, архетип, а гілочка хвої поєднує людину з людиною через покоління», – поділився митець.

 

 

 

Також Павло зачитав уривки віршів зі своїх попередніх збірок: «Тюлень кохання», «Лист до себе сімнадцятилітнього», «Допоможи їй, Маріє», «Піаніст», «Голова командира», «Лист моряка до доньки».

На завершення зустрічі Павло Коробчук відповів на всі запитання, а під час автограф-сесії присутні отримали можливість придбати книги.

 

Валентина КОРНІЙЧУК

 

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Червень 22, 2018Час: 02:38:41Онлайн: 0