Головна / Публікації / Оголошено набір на XXIII сесію EU Study Days in Ukraine

Оголошено набір на XXIII сесію EU Study Days in Ukraine

EU Study Days in Ukraine (Єврошколи) – це проект від Представництва Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ. Починаючи з 2013 року, цей освітній проект залучив понад 700 студентів останніх курсів та випускників університетів з усієї України.

23 сесія Єврошколи відбудеться 15-18 лютого 2018 року в місті Ужгороді. Участь у Єврошколі (EU Study Days) – безкоштовна! Відібраним студентам з інших міст організатори оплачують проїзд, проживання і харчування.

Як взяти участь?

Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно заповнити відповідну анкету – на 23 сесію: http://bit.ly/EUSD_23sessionUzhhorod (дедлайн – 30 січня 2018 р. о 23:00).

Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями:

а) освітній рівень студента чи випускника;

б) представлення максимально можливої кількості регіонів;

в) володіння англійською мовою.

Відділ міжнародних звязків

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Квітень 22, 2018Час: 05:36:30Онлайн: 0