Головна / Публікації / Нововведення у роботі ректорату: без звітів деканів й один раз на місяць

Нововведення у роботі ректорату: без звітів деканів й один раз на місяць

12 вересня відбулося перше засідання ректорату у 2017/2018 навчальному році. Головував на засіданні ректор Ігор Коцан. На порядку денному розглянули чотири питання.

На початку засідання ректорат затвердив план роботи у новому навчальному році. Відтепер декани факультетів не будуть звітуватися під час засідань, а ректорат збиратиметься лише раз на місяць аби розглянути актуальні питання.

Коледж технологій, бізнесу та права – структурний підрозділ вишу, який уперше цього року розпочав свою діяльність як вищий навчальний заклад ІІІ–IV рівня акредитації, відкривши бакалаврат. Про стан професійно-адаптаційної роботи зі студентською молоддю та подальші перспективи розвитку коледжу розповів його директор Станіслав Щеблюк. Найвагомішим здобутком Станіслав Германович вважає злагоджену роботу очолюваного ним колективу та постійно зростаючий відсоток працевлаштованих за фахом випускників. До перспектив структурного підрозділу Станіслав Щеблюк зарахував участь у грантових та наукових проектах працівників і студентів коледжу.

Продовжилося засідання виступом в. о. начальника навчально-методичного відділу з ліцензування та акредитації Наталії Балабухи про підготовку до акредитації та ліцензування спеціальностей в університеті у новому навчальному році. Зокрема, затверджено графік консультацій з деканами факультетів, завідувачами випускових кафедр з питань акредитації та ліцензування напрямів у вересні та графік підготовки й розгляду акредитаційних справ на засіданнях вченої ради. Наталія Вікторівна розповіла про нові вимоги до ліцензування нових спеціальностей, які варто очікувати у 2018 році, закликала щомісяця звітувати у відділ з ліцензування та акредитації про зміни в особових картках викладачів і контролювати внесення даних у ЄДЕБО. Також до грудня колектив СНУ імені Лесі Українки повинен сформувати дорожню карту з підготовки до акредитації університету в цілому.

Завершилося засідання ректорату інформацією начальника відділу кадрів Тетяни Качан про конкурсний відбір науково-педагогічних працівників у 2017/2018 н. р. Тетяна Петрівна нагадала присутнім порядок проведення конкурсів на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників та процедуру укладання з переможцями конкурсів трудових договорів.

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Червень 22, 2018Час: 08:01:34Онлайн: 0