Головна / Публікації / Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Томіслав Відошевіч поспілкувався з керівництвом вишу

Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Томіслав Відошевіч поспілкувався з керівництвом вишу

10 квітня в рамках візиту Надзвичайного і Повноважного Посла Хорватії в Україні Томіслава Відошевіча до Луцька відбулася зустріч гостя з керівництвом СНУ імені Лесі Українки.

Разом із паном Послом до вишу завітали перший секретар Посольства Хорватії в Україні Єлена Періч та Почесний консул Республіки Хорватія в Західному регіоні Віталій Запухляк.

Від університету участь у зустрічі взяли ректор Ігор Коцан, проректори Анатолій Цьось, Анна Данильчук, Андрій Бояр, декан факультету іноземної філології Оксана Рогач та начальник відділу міжнародних зв’язків Марта Сидорук.

Під час спілкування Томіслав Відошевіч розповів про мету приїзду на Волинь – налагодження контактів у туристичній сфері та бізнесі. Надзвичайно цікавим для пана Посла є і співпраця з університетами, адже певний досвід вони вже мають, зокрема щодо наукових розвідок часів І Світової війни. Наразі посольство активно опікується пошуком могил хорватських громадян, які загинули на території України.

Зі свого боку, Ігор Ярославович запевнив, що науковці історичного факультету долучаться до цього проекту, та запропонував відкрити при університеті культурний центр, де б всі охочі не лише вивчали хорватську мову, а й знайомилися з культурою та традиціями цієї країни. Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Томіслав Відошевіч радо погодився з такою пропозицією та розповів, що вже досить тривалий час у Міністерстві закордонних справ Хорватії намагаються знайти фінансові можливості для відкриття таких центрів у різних країнах.

На завершення зустрічі ректор та пан Томіслав Відошевіч обмінялися пам’ятними подарунками. Також Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Томіслав Відошевіч запросив присутніх відвідати відкриття фотовиставки про Хорватію, яке відбудеться сьогодні о 17.00 год у ТPЦ «ПортCity».

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Квітень 23, 2018Час: 10:18:01Онлайн: 0