Головна / Публікації / На географічному факультеті обрали міс та містера

На географічному факультеті обрали міс та містера

6 грудня на географічному факультеті відбувся конкурс краси, чарівності й мужності «Містер та міс географічного факультету».

У конкурсі взяли участь 8 найталановитіших, найчарівніших, найсильніших дівчат і хлопців факультету. Учасники показали себе не лише талановитими, щирими, розумними, але й відповідальними, стійкими і трішки божевільними.

Дівчата і юнаки змагалися у конкурсах: «Представлення», «Інтелектуальний», «Талантів» та «Гнучкість».

Приємно здивували співом Тарас Вакуліч та Антоніна Гладюк. Танцем порадували Ольга Риблова, Андрій Белаш та Аліна Багнюк. Слова поезії найкраще прозвучали з вуст Марії Грищук та Юрія Романюка.

Після запеклої боротьби містером географічного факультету став Юрій Романюк (Тур-16), віце-містером – Роман Грабовський (Гео-13О), міс факультету – Аліна Багнюк (Гео-13О), віце-міс – Антоніна Гладюк (Тур-16).

Дякуємо театральному колективу «Експресія» СНУ імені Лесі України (керівник – Оксана Радавська) за чудову виставу, танцювальному колективу «Janus» (керівник – Яна Жук) та Володимиру Бобіку, які допомогли прикрасити свято.

Алла ПОТАПОВА,

заступник декана з виховної роботи

географічного факультету

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело