Головна / Публікації / Молоді географи Луцька і Чернівців ділилися досвідом у сфері географії й туризму

Студенти географічного факультету Андрій Назарук, Ірина Шишолик, Олександр Саковець і Влада Дробецька – засновники осередку egealutsk взяли участь в обміні між осередками Європейської географічної асоціації студентів і молодих географів (EGEA) у Луцьку та Чернівцях, який відбувся упродовж двох березневих вікендів (2-4 березня та 23-25 березня).

У березні молоді географи мали можливість подорожувати Україною, отримувати цінний досвід у сфері географії й туризму, дізнаватись про структуру та систему навчання на географічних факультетах, загалом, корисно й цікаво відпочивати.

Перша частина обміну відбулась на Буковині й запам’яталась поїздкою до Кам’янець-Подільської та Хотинської фортець, захоплюючим квестом та ще безліччю хороших спогадів. Цікаво був проведений вікенд у Луцьку, під час якого студенти відвідали Тараканівський форт і Дубнівський замок, насолодились вечірнім Луцьком та іншими приємними видами дозвілля. Учасники Луцького осередку дуже задоволені участю в таких подіях і з нетерпінням чекають нових зустрічей.

Алла ПОТАПОВА,

заступник декана з виховної роботи географічного факультету

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Квітень 25, 2018Час: 07:05:15Онлайн: 0