Головна / Публікації / Легкоатлетична першість від газети «Волинь-нова» за студентами університету

Легкоатлетична першість від газети «Волинь-нова» за студентами університету

13 травня студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки здобули перемогу у щорічній легкоатлетичній естафеті газети «Волинь-нова».

В естафеті взяли участь учасники із 37-ми команд (стільки вийшло на старт, хоча зареєструвалося 44 колективи). Команди були поділені на п’ять груп. Переможцем серед університетів області стала команда СНУ імені Лесі Українки.

Перемогу у своїх групах також святкували команди Луцького педагогічного коледжу, Гімназії № 14 ім. Василя Сухомлинського, Федерації спортивного орієнтування і перша команда Обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні.

За матеріалами газети «Волинь-нова»

Дата: Липень 20, 2017Час: 04:20:37Онлайн: 1