Головна / Публікації / «Кожен із нас зміг відчути себе студентом»: відгуки абітурієнтів про курси підготовки до ЗНО

«Кожен із нас зміг відчути себе студентом»: відгуки абітурієнтів про курси підготовки до ЗНО

Минув місяць із того моменту, коли декан факультету філології та журналістики Юрій Громик вручив сертифікати про закінчення безкоштовних курсів підготовки до ЗНО з української мови та літератури. Незважаючи на те, що не всі упродовж кількох місяців систематично відвідували заняття, проте таких, хто дійшов до фінішу, було багато. Але ті, хто ходив наполегливо, упевнені, що курси стали чудовою можливістю безкоштовно (!) підвищити рівень своїх знань з української мови та літератури, засвоїти всі «фішки» успішного написання власного висловлювання. Тепер, коли всі іспити позаду, абітурієнти охоче діляться враженнями:

Настя Баклан, випускниця ЗОШ № 16 м. Луцька: Я була рада відвідувати курси української мови та літератури. Завдяки тому, що заняття проводились в університеті, кожен охочий міг відчути себе студентом. Але найважливіше те, що викладачі зуміли донести до нас знання. Без цього, можливо, мої результати ЗНО були б не такими хорошими. Я вдячна за таку хорошу можливість.

Юрій Панчук, випускник ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 24 – технологічний ліцей»: Чудовий варіант для тих, хто вирішив готуватися самостійно. На курсах ви отримаєте весь потрібний шкільний матеріал і навіть більше. З мінусів те, що все доводиться опрацьовувати вдома самому. У зв’язку з тим, що доводилося навчатися серед великої кількості учасників, іноді матеріал розсіювався, а дві години тривали цілу вічність. Проте, хто хотів, той і досягнув хороших результатів.

Петро Бондаренко, випускник ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 24 – технологічний ліцей»: Загалом  курси підготовки до ЗНО в СНУ сподобалися. Сподобались вони, в першу чергу, вмінням викладачів донести (пояснити) матеріал учням у дуже доступній для них формі, а інколи навіть у жартівливій. Це допомагало створювати хорошу атмосферу для навчання, що, на мою думку, є важливим аспектом при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.

Безсумнівно, такі курси потрібні абітурієнтам, адже вони дають змогу краще підготуватися до іспиту, а майбутнім студентам вишу, передовсім факультету філології та журналістики, познайомитися з викладачами та університетом. Приємним бонусом також став сертифікат про успішне завершення безкоштовних курсів підготовки до ЗНО з української мови та літератури, який дозволяє отримати додаткові бали при вступі на певний перелік спеціальностей у СНУ імені Лесі Українки.

Від імені всіх абітурієнтів, які відвідували курси, дякую Юрію Громику та викладачам факультету філології та журналістики за хорошу ідею проведення такої форми підготовки до ЗНО безкоштовно, а також за те, що згуртували нас, абітурієнтів, і дали цінні знання й поради для успішного вступу на омріяну спеціальність. 

Анастасія КУНІЦИНА,

абітурієнтка, учасниця курсів підготовки до ЗНО з української мови та літератури

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Червень 20, 2018Час: 08:43:44Онлайн: 0