Головна / Публікації / Конкурс на кращий проект інтер’єру навчально-сервісного центру «А-В HUB»: розпочато прийом заявок

Навчально-сервісний центр «А-В HUB» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки оголошує конкурс на кращий проект дизайну інтер’єру навчально-сервісного центру, переможець якого отримає від організаторів грошову винагороду в сумі  5 000 грн.

Мета конкурсу – відшукати дизайнерські рішення, ідеї та проектні пропозиції з подальшим залученням їх авторів до оформлення дизайну приміщення «A-B HUB».

У конкурсі можуть брати участь студенти вишів та професійно-технічних навчальних закладів, а також учні загальноосвітніх шкіл і коледжів, які мають виключні авторські права на продукти, створені за підсумками конкурсу. Кількість пропозицій від одного учасника чи колективу розробників не обмежується.

Конкурсні пропозиції оцінюватимуться за такими критеріями:

• функціональність
  • естетичність
  • екологічність
  • мобільність
  • трансформаційність
  • ергономічність
  • надійність
  • унікальність.

Охочим взяти участь конкурсі необхідно пройти реєстрацію: до 11 травня 2018 року відправити заявку (додаток 1) на електронну пошту stvlad@ab.lutsk.ua та отримати підтвердження про реєстрацію (разом із підтвердженням ви отримаєте технічне завдання конкурсу).

Прийом матеріалів конкурсних проектних пропозицій від учасників, що пройшли реєстрацію, здійснюватиметься до 23 травня 2018 року. З 24 по 28 травня конкурсна комісія оцінюватиме надіслані проектні пропозиції.

Переможця конкурсу визначать після презентації проектних пропозицій учасниками 28 травня 2018 року і виплатять матеріальну винагороду.

Детальніша інформація відображена у Положенні про конкурс дизайну інтер’єру навчально-сервісного центру «А-В HUB».

Навчально-сервісний центр «А-В HUB» СНУ імені Лесі Українки

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Травень 26, 2018Час: 07:15:56Онлайн: 0