Головна / Публікації / Із засідання ради молодих учених: звіт стипендіатів, проведення конференції молодих учених, подання наукових розробок на конкурсний відбір

Із засідання ради молодих учених: звіт стипендіатів, проведення конференції молодих учених, подання наукових розробок на конкурсний відбір

Минулої середи вперше в цьому навчальному році відбулося засідання ради молодих учених СНУ імені Лесі Українки.

Голова ради, доцент Наталія Коленда повідомила про зміни у складі ради, а також ознайомила присутніх із результатами проведеної роботи щодо створення ради молодих науковців при органах виконавчої влади регіону.

Учасники засідання прослухали й одноголосно затвердили звіти стипендіатів Кабінету Міністрів України для молодих учених, кандидатів економічних наук, доцентів Наталії Коленди, Олени Івашко, Людмили Єлісєєвої, Тетяни Шматковської, кандидата біологічних наук Ольги Павлович. Стипендіати також поділилися науковим досвідом із молодими вченими щодо можливостей публікації статей у виданнях, зареєстрованих у наукометричних базах Scopus і Web of Science, а також участі у грантових програмах та закордонних конференціях.

Науковці обговорили робочі моменти організації і проведення ІІ Міжнародної конференції молодих учених, студентів та аспірантів «Актуальні проблеми розвитку природничих та гуманітарних наук», яка відбудеться у жовтні цього року.

Про результати подання на конкурсний відбір проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, вимоги до їх оформлення і процедуру відбору розповіла голова ради молодих учених.

Під час засідання обговорили оновлений склад наукової ради вишу та представництво в ній молодих учених. Насамкінець визначили важливі для сучасних науковців теми інформаційних семінарів-тренінгів, які в майбутньому будуть організовані працівниками університетської бібліотеки. 

Наталія ШУЛЬСЬКА

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Дата: Червень 22, 2018Час: 08:09:27Онлайн: 1